ArabicEnglishFrenchGermanPersianRussianTurkish

GARRETT ACE 400İ (8.5x11 DD Başlıkla) VLF


4,697 TL

TÜRKİYE/ HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI MAH.

İlan No
345

İlan Tarihi
09-08-2020

Marka
Fabrikasyon

Kimden
Mağazadan

mahmut taner özer
Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2020
Kullanıcı Mağazası
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

YENİ demir sesi: Kullanıcının ayırt edilebilen demir hedefleri duymasına ve orta seviyedeki sinyal seviyesini değiştirmesine izin verir. YENİ Dijital hedef kimliği: 0-99 arasıdır ve hedefin cinsini verir. YENİ yüksek frekans (10 kHz) düşük ve orta derecedeki iletken hedefler için daha iyi hassasiyet sağlar (altın, kurşun gibi) YENİ ayarlanabilir frekans parazitlenmeyi önler. YENİ mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar. YENİ sinyal aralık sesi: Keskin ve daha duyarlı ses ile uyarı imkanı sağlar. 8.5’’ x 11’’ (22x28 cm) PROformance suya girebilen DD tespit başlığı mükemmel tespit, daha geniş kapsama alanı ve derinlik sağlar. Arttırılmış Demir Çözünürlüğü: ACE 250’nin 3’lü Demir Çözünürlük özelliği kıymetli metalleri yakınındaki istenmeyen demir hedeflerden ayırmanıza yardımcı olur. Elektronik Noktasal hedef tespiti: Kesin ve hızlı hedef tespiti sağlar. Ayırışım Seviyesi: Sadece istenilen hedefin tespiti için ayrışım seviyesini değiştirin. 5’li Arama Modu + noktasal hedef tespiti Sekiz (8)’li hassasiyet /derinlik ayarları Derinlik göstergesi hedefin derinliğini belirler. Dünyada üzerindeki bütün kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni hedefin kimliğini gösterir ve buna göre mod/ayrışım seçenekleri içerir. Tek para, define, mücevher, eski eser keşfi, yarışmalarda, plaj / tatlısu da kullanılması çokça tavsiye edilir. Gömü, maden taraması, metruk arazi için de önerilir.YENİ demir sesi: Kullanıcının ayırt edilebilen demir hedefleri duymasına ve orta seviyedeki sinyal seviyesini değiştirmesine izin verir.

YENİ Dijital hedef kimliği: 0-99 arasıdır ve hedefin cinsini verir.


YENİ yüksek frekans (10 kHz) düşük ve orta derecedeki iletken hedefler için daha iyi hassasiyet sağlar (altın, kurşun gibi)


YENİ ayarlanabilir frekans parazitlenmeyi önler.


YENİ mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar.


YENİ sinyal aralık sesi: Keskin ve daha duyarlı ses ile uyarı imkanı sağlar.


8.5’’ x 11’’ (22x28 cm) PROformance suya girebilen DD tespit başlığı mükemmel  tespit, daha geniş kapsama alanı ve derinlik sağlar.


Arttırılmış Demir Çözünürlüğü: ACE 250’nin 3’lü Demir Çözünürlük özelliği kıymetli metalleri yakınındaki  istenmeyen demir hedeflerden ayırmanıza yardımcı olur.


Elektronik Noktasal hedef tespiti: Kesin ve hızlı hedef tespiti sağlar.


Ayırışım Seviyesi: Sadece istenilen hedefin tespiti için ayrışım seviyesini değiştirin.


5’li Arama Modu + noktasal hedef tespiti


Sekiz (8)’li hassasiyet /derinlik ayarları


Derinlik göstergesi hedefin derinliğini belirler.


Dünyada üzerindeki bütün kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni hedefin kimliğini gösterir ve buna göre mod/ayrışım seçenekleri içerir. 


Tek para, define, mücevher, eski eser keşfi, yarışmalarda, plaj / tatlısu da kullanılması çokça tavsiye edilir.


Gömü, maden taraması, metruk arazi için de önerilir.48 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Reklam Alanı