ArabicEnglishFrenchGermanPersianRussianTurkish

GOLD X-FINDER Alan Tarama Cihazı Online


9,529 TL

TÜRKİYE/ HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI MAH.

İlan No
398

İlan Tarihi
10-08-2020

Marka
Fabrikasyon

Kimden
Mağazadan

mahmut taner özer
Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2020
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

GOLD X-FINDER - UZUN MENZİLLİ ALAN TARAMA CİHAZI GOLD X-FINDER, 10 farklı otomatik arama ayarı için 10 farklı frekans ile çalışabilen, altın, gümüş, demir, kurşun, alüminyum, bakır, bronz, define, su, mağara ve boşlukların tespiti için kullanılan dijital, iyonik bir uzun menzilli Alan Tarama Cihazıdır. İlave olarak diğer madenleri veya metal alaşımları tespit edebilen ve istenen frekansın manuel olarak ayarlanabildiği bir Kullanıcı Modu daha vardır. Seçilen frekans LCDde görüntülenir, kilitli değildir ve her bir mod üzerinde değiştirilebilmesi ile doğru ve kesin bir konum sunulur. Örneğin, altın alaşımı olan bir numune hedefinizi yem olarak kullanın ve GOLD X-FINDER yalnızca hedefinize tepki verene kadar frekansları dolaşın. Bu kullanıcı frekansı ayarları hafızada otomatik olarak kaydedilir. Tespit aralığı ve derinlik de ayarlanabilir. Hedef boyutuna ve kullanıcı tecrübesine bağlı olarak 300-2.500 mt aralığında ve 6 mtye kadar derinlikler elde edilmektedir. GOLD X-FINDER, pil ve voltaj seviyesi de dahil olmak üzere yaptığınız tüm ayarları ve seçimleri ekranda gösteren, kolay kullanımlı bir uzun menzilli alan tarama cihazıdır, kullanıcı dostudur. GOLD X-FINDER alan tarama cihazı, birkaç saniye içinde monte edilebilen ana ünite, anten ve tutucudan oluşur ve tüm cihaz parçaları için köpük yatakları içeren bir taşıma çantası mevcuttur. Tutucu takıldığında güç otomatik olarak açılır. Gold X-Finder çok hafif ve hassas bir altın tespit cihazıdır, çünkü hedef sinyali algılayan ve yönüne kilitlenen hareketli kısım, rakip cihazların aksine ağır ana ünite değil, sadece antendir. Hedef sinyal ayrıca bir sesli alarm uyarısı içerir. GOLD X-FINDER uzun menzilli alan tarama cihazı, en son mikroişlemci teknolojisi ile güncellenebilen ve düzenlenebilen bir yazılım ile yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Yoğun mineralli topraklarda hatalı sinyallerden kaçınmak için GOLD X-FINDER otomatik Toprak Ayarı özelliğine sahiptir. Açıldıktan hemen sonra, alanın Toprak Mineral örneklerini tespit etmek için algılayıp reddedene kadar Alan tarama Cihazı ile tekrar tekrar tarama yapın. 2 Yıl Garantilidir.

GOLD X-FINDER - UZUN MENZİLLİ ALAN TARAMA CİHAZI

GOLD X-FINDER, 10 farklı otomatik arama ayarı için 10 farklı frekans ile çalışabilen,  altın, gümüş, demir, kurşun, alüminyum, bakır, bronz, define, su, mağara ve boşlukların tespiti için kullanılan dijital, iyonik bir uzun menzilli Alan Tarama Cihazıdır.

İlave olarak diğer madenleri veya  metal alaşımları tespit edebilen ve istenen frekansın manuel olarak ayarlanabildiği bir Kullanıcı Modu daha vardır.

Seçilen frekans LCDde görüntülenir, kilitli değildir ve her bir mod üzerinde değiştirilebilmesi ile doğru ve kesin bir konum sunulur.

Örneğin, altın alaşımı olan bir numune hedefinizi yem olarak kullanın ve GOLD X-FINDER yalnızca hedefinize tepki verene kadar frekansları dolaşın. Bu kullanıcı frekansı ayarları hafızada otomatik olarak kaydedilir.

Tespit aralığı ve derinlik de ayarlanabilir.

Hedef boyutuna ve kullanıcı tecrübesine bağlı olarak 300-2.500 mt aralığında ve 6 mtye kadar derinlikler elde edilmektedir.
GOLD X-FINDER, pil ve voltaj seviyesi de dahil olmak üzere  yaptığınız tüm ayarları ve seçimleri  ekranda gösteren, kolay kullanımlı bir uzun menzilli alan tarama cihazıdır, kullanıcı dostudur. GOLD X-FINDER alan tarama cihazı, birkaç saniye içinde monte edilebilen ana ünite, anten ve tutucudan oluşur ve tüm cihaz parçaları için köpük yatakları içeren bir taşıma çantası mevcuttur.

Tutucu takıldığında güç otomatik olarak açılır.

Gold X-Finder çok hafif ve hassas bir altın tespit cihazıdır, çünkü hedef sinyali algılayan ve yönüne kilitlenen hareketli kısım, rakip cihazların aksine ağır ana ünite değil, sadece antendir.

Hedef sinyal ayrıca bir sesli alarm uyarısı içerir.

GOLD X-FINDER uzun menzilli alan tarama cihazı, en son mikroişlemci teknolojisi ile güncellenebilen ve düzenlenebilen bir yazılım ile yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.

Yoğun mineralli topraklarda hatalı sinyallerden kaçınmak için GOLD X-FINDER otomatik Toprak Ayarı özelliğine sahiptir. Açıldıktan hemen sonra, alanın Toprak Mineral örneklerini tespit etmek için algılayıp reddedene kadar Alan tarama Cihazı ile tekrar tekrar tarama yapın.


2 Yıl Garantilidir. 127 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Reklam Alanı