ArabicEnglishFrenchGermanPersianRussianTurkish

Antalya Rafting Turu + Yemekli + Transferli --- Transfersiz isteyene Ayrı fiyat


20 EUR

TÜRKİYE/ ANTALYA / MANAVGAT / BOZYAKA MAH.

İlan No
44

İlan Tarihi
24-03-2023

Antalya Airport Transfer
Üyelik Tarihi : 05 Haziran 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

Antalya  Rafting Turu + Öğlen Yemeği + Transferli  :  20 €uro

Antalya  Rafting Turu + Öğlen Yemeği -- Transfersiz  : 18 €uro

00 ile  5  yaş  Ücretsiz .

05 ile 12 yaş arası  : 15 Euro  fiyat

Otelden alınışınızın ardından doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun !

Başlangıç noktasında misafirlere Action Raftinglar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verilir, kısa doğa yürüyüşü yapılır, kanyon turu yapılır, tarihi köprü gezdirilir, çaya atlama aktiviteleri düzenlenir.

Ayrıca rafting sırasında yolculuğunuzu CDye kaydettirebilir, buz gibi sularda yüzebilir ve hem heyecan, hemde eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz...

TUR PLANI :
1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde , müşteriler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre otellerinden alınırlar.
2 ) Transfer araçları 10:30 - 11:00 sularında KÖPRÜLÜ KANYON daki tesisimize ulaşırlar.
3 ) Tesisimizde müşterilere rafting sporunun incelikleri , dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.
4 ) Rafting sporuna hazırlanan sporcuların başlama noktasına transferi yapılır. hemen ardından rafting başlar.
5 ) Sporcular ilk rapitden geçtikten hemen sonra BÜĞRÜM KÖPRÜ de mola verirler. Tarih ve doğanın kucaklaştığı bölgede sporcular berrak suda gönüllerince yüzerler. Dileyen misafirlerimiz Köprülü Kanyon a ismini veren Antik Köprü üzerinden geçip manzaraya bir de tepeden bakarlar.
6 ) Saat 13:00 sularında öğle yemeğine giren sporcular bir saatlik yemek molasının ardından tekrar kendilerini coşkuyla akan nehre bırakırlar.
7 ) Nehir boyunca eğlenceli dakikalar yaşayan sporcular 16:30 sularında bitiş noktasına ulaşırlar. Buradaki kafeteryamızda misafirlerimiz dinlenip duş alabilirler; kıyafetlerini değiştirebilirler.
8 ) Tüm misafirlerimiz hazır olduğunda o grubun yatığı Rafting Turu nun videosu dev ekran TV lere koyulur ve misafirler videoyu seyrederler. Dilerlerse bu videoyu satın alabilirler.
9 ) Ayrıca tüm gün boyunca rafting yaparken, kanyon turunda, yüzme molalarında, adrenalin dolu parkurlarda gizlice veya misafirlerimize belirtilerek fotoğraflar çekilir. Bu fotoğraflar da bitiş noktasındaki kafeteryamızda asıl ve katılımcılarımızın seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan da satın alabilirler.
10 ) Video ve fotoğraf seyirinden sonra misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar. 

TUR PARKURU :
Parkur 14 kilometrelik nehir şeridinde uluslararası standartlara göre 1 ve 2 zorluk dereceli rapitlerden oluşmaktadır . Start tarihi roma köprüsünün hemen yanında olup, bitiş noktası Beşkonak ı 2 kilometre geçtikten sonradır.

FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER :
Lüks araçlarla gidiş - dönüş transferleri.
Tam parkur , tam gün rafting turu.
Tüm Rafting ekipmanları ve giyisileri.
Profesyonel rehberlik.
Açık büfe öğle yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyveleri bulunmaktadır. İçecekler fiyata dahil değildir.) Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Rafting süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.


90 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Reklam Alanı